
Reel Darts Torture 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
Reel Darts Torture 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Reel Darts |
| Category | Torture |
| SKU | RDTorture23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.

Reel Darts Torture 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Reel Darts |
| Category | Torture |
| SKU | RDTorture23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.

Original: $74.49
-65%$74.49
$26.07Description
Reel Darts Torture 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Reel Darts |
| Category | Torture |
| SKU | RDTorture23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.


















