
Reel Darts Rewind Steel Tip Darts 22g
Reel Darts Rewind Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Reel Darts |
| Category | Rewind |
| SKU | RDRewind22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.10mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.

Reel Darts Rewind Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Reel Darts |
| Category | Rewind |
| SKU | RDRewind22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.10mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.

Original: $81.27
-65%$81.27
$28.44Description
Reel Darts Rewind Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Reel Darts |
| Category | Rewind |
| SKU | RDRewind22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.10mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.


















