✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5g
Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | UNDERDOG |
| SKU | LOX-UND-22.5 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 70% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm (max) |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | UNDERDOG |
| SKU | LOX-UND-22.5 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 70% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm (max) |
| Pack Qty | 3 |

$18.96
Original: $54.16
-65%Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5g—
$54.16
$18.96Description
Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | UNDERDOG |
| SKU | LOX-UND-22.5 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 70% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm (max) |
| Pack Qty | 3 |



