✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 25g
Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Shark |
| SKU | SHARK-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 53.8mm |
| Diameter | 6.80mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Shark |
| SKU | SHARK-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 53.8mm |
| Diameter | 6.80mm |
| Pack Qty | 3 |

$81.27
Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 25g—
$81.27
Description
Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Shark |
| SKU | SHARK-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 53.8mm |
| Diameter | 6.80mm |
| Pack Qty | 3 |

















