✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 5
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Scott Baker - THE MOD |
| SKU | SB-MOD-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.20mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Scott Baker - THE MOD |
| SKU | SB-MOD-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.20mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |

$78.56
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g—
$78.56
Description
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Scott Baker - THE MOD |
| SKU | SB-MOD-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.20mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |


















