✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Loxley Owen Psycho Bates 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
Loxley Owen Psycho Bates 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Owen 'Psycho' Bates |
| SKU | PSYCHO-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50mm |
| Diameter | 7.25mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Owen Psycho Bates 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Owen 'Psycho' Bates |
| SKU | PSYCHO-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50mm |
| Diameter | 7.25mm |
| Pack Qty | 3 |

$71.78
Loxley Owen Psycho Bates 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g—
$71.78
Description
Loxley Owen Psycho Bates 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Owen 'Psycho' Bates |
| SKU | PSYCHO-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50mm |
| Diameter | 7.25mm |
| Pack Qty | 3 |


















