✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Notorious |
| SKU | NOT-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.5mm |
| Diameter | 6.50mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Notorious |
| SKU | NOT-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.5mm |
| Diameter | 6.50mm |
| Pack Qty | 3 |

$82.62
Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$82.62
Description
Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Notorious |
| SKU | NOT-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.5mm |
| Diameter | 6.50mm |
| Pack Qty | 3 |


















