✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 2
Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Katana |
| SKU | KAT-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 51.4mm |
| Diameter | 6.60mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Katana |
| SKU | KAT-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 51.4mm |
| Diameter | 6.60mm |
| Pack Qty | 3 |

$79.91
Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g—
$79.91
Description
Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Katana |
| SKU | KAT-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 51.4mm |
| Diameter | 6.60mm |
| Pack Qty | 3 |


















