✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Joker Part II |
| SKU | JOKE-2-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.55mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Joker Part II |
| SKU | JOKE-2-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.55mm |
| Pack Qty | 3 |

$31.29
Original: $89.40
-65%Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$89.40
$31.29Description
Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Joker Part II |
| SKU | JOKE-2-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.55mm |
| Pack Qty | 3 |


















