✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Loxley John Part World Champion Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
Loxley John Part World Champion Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 54.6mm |
| Diameter | 6.30mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley John Part World Champion Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 54.6mm |
| Diameter | 6.30mm |
| Pack Qty | 3 |

$24.67
Original: $70.48
-65%Loxley John Part World Champion Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$70.48
$24.67Description
Loxley John Part World Champion Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 54.6mm |
| Diameter | 6.30mm |
| Pack Qty | 3 |


















