✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Loxley John Part 30th Anniversary Edition 95% Tungsten Steel Tip Darts 25g
Loxley John Part 30th Anniversary Edition 95% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-30-AE-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley John Part 30th Anniversary Edition 95% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-30-AE-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |

$88.05
Loxley John Part 30th Anniversary Edition 95% Tungsten Steel Tip Darts 25g—
$88.05
Description
Loxley John Part 30th Anniversary Edition 95% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-30-AE-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |

















