✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g
Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Jelly Beeney |
| SKU | LOX-JEL-23 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.7mm |
| Diameter | 6.55mm (max) |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Jelly Beeney |
| SKU | LOX-JEL-23 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.7mm |
| Diameter | 6.55mm (max) |
| Pack Qty | 3 |

$24.65
Original: $70.42
-65%Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g—
$70.42
$24.65Description
Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Jelly Beeney |
| SKU | LOX-JEL-23 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.7mm |
| Diameter | 6.55mm (max) |
| Pack Qty | 3 |


















