✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 3
Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Hood |
| SKU | HOOD-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Hood |
| SKU | HOOD-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |

$58.22
Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$58.22
Description
Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Hood |
| SKU | HOOD-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |


















