✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18g
Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | Feather-blk18 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 42.8mm |
| Diameter | 6.20mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | Feather-blk18 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 42.8mm |
| Diameter | 6.20mm |
| Pack Qty | 3 |

$71.51
Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18g—
$71.51
Description
Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | Feather-blk18 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 42.8mm |
| Diameter | 6.20mm |
| Pack Qty | 3 |











