✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 5
Loxley Excalibur Model 1 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
Loxley Excalibur Model 1 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Excalibur Model 1 |
| SKU | EXC_M1-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.3mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Excalibur Model 1 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Excalibur Model 1 |
| SKU | EXC_M1-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.3mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |

$83.98
Loxley Excalibur Model 1 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$83.98
Description
Loxley Excalibur Model 1 95% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Excalibur Model 1 |
| SKU | EXC_M1-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.3mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |


















