✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist WC |
| SKU | CK-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.25mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist WC |
| SKU | CK-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.25mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |

$77.20
Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$77.20
Description
Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist WC |
| SKU | CK-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.25mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |


















