✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 23g
Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist - Lipstick |
| SKU | CK-LIPSTICK-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.2mm |
| Diameter | 7mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist - Lipstick |
| SKU | CK-LIPSTICK-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.2mm |
| Diameter | 7mm |
| Pack Qty | 3 |

$27.50
Original: $78.56
-65%Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 23g—
$78.56
$27.50Description
Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist - Lipstick |
| SKU | CK-LIPSTICK-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.2mm |
| Diameter | 7mm |
| Pack Qty | 3 |


















