✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14g
Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Acorn 95 |
| SKU | ACORN-14 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 26mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Acorn 95 |
| SKU | ACORN-14 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 26mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |

$47.38
Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14g—
$47.38
Description
Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Acorn 95 |
| SKU | ACORN-14 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 26mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |

