✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 6
+1
Loxley Aaron Beeney Gen 2 Darts 24g
Loxley Aaron Beeney Gen 2 Darts 24g
The man Beeney here is back with a new range!
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | BEEN-G2-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 7.65mm |
| Pack Qty | 3 |

Loxley Aaron Beeney Gen 2 Darts 24g
The man Beeney here is back with a new range!
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | BEEN-G2-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 7.65mm |
| Pack Qty | 3 |

$67.71
Loxley Aaron Beeney Gen 2 Darts 24g—
$67.71
Description
Loxley Aaron Beeney Gen 2 Darts 24g
The man Beeney here is back with a new range!
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | BEEN-G2-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 7.65mm |
| Pack Qty | 3 |


















